Przetargi (2014)

Wyszukiwarka

Wybierz rok

Przetarg nieograniczony na dostawę urządzenia firewall

Szczegóły postępowania przetargowaego w załącznikach.

Przetarg nieograniczony na dostawę zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem

Zapraszamy do składania ofert. Szczegóły w załącznikach.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania "Dostawa artykułów bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych".".

Dotyczy postępowania na: „Dostawę artykułów w zakresie bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych” Starogard Gdański 2014-11-04 RGM.271.49.3.2014.MFCh Wykonawcy w postępowaniu przetargowym Dotyczy: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty.

Ogłoszenie o wyborze oferty w przetargu RGM.271.47.2014.BSz na dostawę mebli i innego wyposażenia

OGŁOSZENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY W PRZETARGU NIEOGRANICZONYM na dostawę mebli i innego wyposażenia związaną z realizacją projektu „Modernizacja oddziałów przedszkolnych w Gminie Starogard Gdański” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty dla zadania "Montaż rolet okiennych w oddziałach przedszkolnych w Gminie Starogard Gdański".

Dotyczy postępowania: „Montaż rolet okiennych w oddziałach przedszkolnych w Gminie Starogard Gd.” Starogard Gdański 2014-10-29 RGM.271.46.3.2014.MFCh Wykonawcy w postępowaniu przetargowym Dotyczy: Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty. &

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu nieograniczonym nr RGM.271.44.2014.AS na dostawę pomocy dydaktycznych i zabawek

ZAWIADOMIENIE O WYBORZE NAJKORZYSTNIEJSZEJ OFERTY w przetargu nieograniczonym RGM.271.44.2014.AS Na podstawie art. 92 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907 z póź. zm.) Gmina Starogar

Odpowiedzi na pytania wykonawców w ramach postępowania przetargowego na „Dostawę artykułów w zakresie bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych”

Dotyczy postępowania na „Dostawę artykułów w zakresie bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych” Starogard Gdański 2014-10-27 RGM.271.49.1.2014.MFCh Wykonawcy w postępowaniu przetargowym Gmina Starogard Gdański informuje, że do dnia dzisiejszego otrzymała przytoczone poniżej pytania od Wykonawców....

Uzupełnienie dokumentacji dot. przetargu na "Dostawę artykułów w zakresie bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych".

Dotyczy postępowania na "Dostawę artykułów w zakresie bezpieczeństwa na potrzeby oddziałów przedszkolnych". Gmina Starogard Gdański informuje, że zmienił się załącznik nr 1 do SIWZ. W załaczeniu przedkładamy poprawny załącznik nr 1.

Zatrzymaj banner przewijany