Rada Gminy Kadencja 2018 - 2023

Wybierz kadencję

Godziny przyjęć Przewodniczącego Rady Gminy

Przewodniczący Rady Gminy Marzena Gornowicz przyjmuje interesantów:
- w każdą środę tygodnia w godzinach 14:45-16:15,
- w każdy czwartek tygodnia w godzinach od 10:00-15:00
na parterze w pokoju 114 Urzędu Gminy przy ulicy Sikorskiego 7 (budynek przyległy do budynku urzędu) - tel. do Rady Gminy 585625067 wewnętrzny 114.

Godziny przyjęć Wiceprzewodniczącego Rady Gminy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzysztof Tuski przyjmuje interesantów:
- w każdy wtorek tygodnia w godzinach 13:00-15:00,
- w każdą środę tygodnia w godzinach 13:15-14:45
na parterze w pokoju 114 Urzędu Gminy przy ulicy Sikorskiego 7 (budynek przyległy do budynku urzędu) - tel. do Rady Gminy 585625067 wewnętrzny 114.

Transmisje obrad Rady Gminy

https://crv.pl/transmisja.php?wojewodztwo=pomorskie&rada=rada_gminy_starogard_gdaskin

Skład

Przewodniczący Rady Gminy

Informacje

Przewodniczący Rady Gminy - Marzena Gornowicz

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Lipinki Szlacheckie, Klonówka, Barchnowy

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Krzysztof Tuski

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Kolincz, Owidz

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Wacław Wika

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Dąbrówka

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Grażyna Biodrowska

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Jabłowo, Janowo

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Marek Brejza

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Brzeźno Wielkie, Rywałd

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Angelika Witek

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Szpęgawsk

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Dagmara Werner

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Zduny , Siwiałka, Trzcińsk, Ciecholewy

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Anna Liebrecht

Granice okręgu wyborczego: Część sołectwa Kokoszkowy: Akacjowa, Dekarska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Perłowa, Południowa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Spółdzielcza, Szafirowa, Transportowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zielona
stan na dzień wyborów

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Artur Osnowski

Granice okręgu wyborczego: Część sołectwa Kokoszkowy: Braterska, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dh. J. Grzybka, Gdańska, Jesionowa, Klonowa, Podgórna, Podmiejska, Polna, Rumiankowa, Spacerowa, Szkolna, Topolowa
stan na dzień wyborów

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Marcin Hinca

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Krąg, Linowiec, Okole, Janin

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Czesław Janeczek

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Nowa Wieś Rzeczna, Żabno

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Paweł Burnicki

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Rokocin, Stary Las

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Jan Gmer

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Sucumin

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Michał Piaskowski

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Sumin

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Zenon Michna

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Koteże

Komisje

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 grudnia 2010 09:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Damian Plewako
Ilość wyświetleń: 156619
07 grudnia 2018 12:06 Damian Plewako - Dodanie członka komisji: Zastępca Przewodniczącego komisji.
07 grudnia 2018 12:05 Damian Plewako - Dodanie członka komisji: Przewodniczący komisji.
07 grudnia 2018 12:05 Damian Plewako - Dodanie członka komisji: Członek komisji.
Zatrzymaj banner przewijany