Rada Gminy Kadencja 2018 - 2023

Wybierz kadencję

Godziny przyjęć Przewodniczącego Rady Gminy

PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY STAROGARD GDAŃSKI PRZYJMUJE INTERESANTÓW:
- W KAŻDĄ ŚRODĘ TYGODNIA W GODZINACH 14.45 – 16.15
- W KAŻDY CZWARTEK TYGODNIA W GODZINACH OD 10.00 – 15.00 PO UPRZEDNIM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ W BIURZE RADY GMINY TEL. 585625067 WEW. 114

Godziny przyjęć Wiceprzewodniczącego Rady Gminy

WICEPRZEWODNICZĄCY RADY GMINY STAROGARD GDAŃSKI PRZYJMUJE INTERESANTÓW:
- W KAŻDĄ ŚRODĘ TYGODNIA W GODZINACH 13.00 – 14.45
PO UPRZEDNIM TELEFONICZNYM UMÓWIENIU SIĘ W BIURZE RADY GMINY TEL. 585625067 WEW. 114

Transmisje obrad Rady Gminy

https://crv.pl/transmisja.php?wojewodztwo=pomorskie&rada=rada_gminy_starogard_gdaskin

Szanowni Państwo
Informujemy, iż obrady Rady Gminy w Starogardzie Gdańskim są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.
Przebywając na sali konferencyjnej podczas obrad, zgadzasz się na publikację swojego wizerunku i głosu
Transmisja obrad Rady Gminy w Starogardzie Gdańskim jest udostępniana na
stronie internetowej: www.ugstarogard.pl
Biuletynie Informacji Publicznej: https://bip.ugstarogard.pl/

Skład

Przewodniczący Rady Gminy

Informacje

Przewodniczący Rady Gminy - Marcin Hinca

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Krąg, Linowiec, Okole, Janin
Przewodniczący Rady Gminy od dnia 12 marca 2020 roku

Wiceprzewodniczący Rady Gminy

Informacje

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Krzysztof Tuski

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Kolincz, Owidz

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Marzena Gornowicz

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Lipinki Szlacheckie, Klonówka, Barchnowy
Przewodnicząca Rady Gminy do 27 lutego 2020 roku

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Wacław Wika

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Dąbrówka

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Grażyna Biodrowska

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Jabłowo, Janowo

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Marek Brejza

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Brzeźno Wielkie, Rywałd

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Angelika Witek

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Szpęgawsk

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Anna Liebrecht

Granice okręgu wyborczego: Część sołectwa Kokoszkowy: Akacjowa, Dekarska, Jaśminowa, Kasztanowa, Kwiatowa, Lawendowa, Leśna, Liliowa, Lipowa, Perłowa, Południowa, Różana, Rubinowa, Słoneczna, Sosnowa, Spokojna, Spółdzielcza, Szafirowa, Transportowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zielona
stan na dzień wyborów

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Artur Osnowski

Granice okręgu wyborczego: Część sołectwa Kokoszkowy: Braterska, Brzozowa, Chabrowa, Dębowa, Dh. J. Grzybka, Gdańska, Jesionowa, Klonowa, Podgórna, Podmiejska, Polna, Rumiankowa, Spacerowa, Szkolna, Topolowa
stan na dzień wyborów

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Czesław Janeczek

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Nowa Wieś Rzeczna, Żabno

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Paweł Burnicki

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Rokocin, Stary Las

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Jan Gmer

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Sucumin

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Michał Piaskowski

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Sumin

Radny Gminy

Informacje

Radny Gminy - Zenon Michna

Granice okręgu wyborczego: Sołectwo Koteże

Radna Gminy

Informacje

Radna Gminy - Dagmara Werner

Granice okręgu wyborczego: Sołectwa Zduny , Siwiałka, Trzcińsk, Ciecholewy

Komisje

Dokumenty

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 07 grudnia 2010 09:57
Dokument wprowadzony do BIP przez: Damian Plewako
Ilość wyświetleń: 178301
17 czerwca 2020 13:36 (Damian Plewako) - Aktualizacja informacji.
18 maja 2020 08:27 (Damian Plewako) - Aktualizacja danych członka komisji: Zastępca Przewodniczącego komisji.
18 maja 2020 08:27 (Damian Plewako) - Usunięcie członka komisji.
Zatrzymaj banner przewijany